Rolkofferset Roxy/Quiksilver door Sportshop Domburg

IMG-20151210-WA0002Rolkofferset Roxy/Quiksilver

Sportshop Domburg biedt deze geweldige set koffers van de merken Roxy en Quiksilver aan. Bied mee voor het goede doel en ga zelf met de prijzen naar huis!

Gesigneerd shirt Johnny Hoogerland

wielershirt_roompot-pro-achterGesigneerd shirt Johnny Hoogerland

Onze eigen Zeeuwse sportheld Johnny Hoogerland heeft een exclusief shirt gesigneerd. Weststrate Verpakkingen heeft dit shirt beschikbaar gesteld. Is Hoogerland jouw held? Bied dan mee op 23 december!

Kunstwerk “De Watertoren Domburg”

IMG-20151209-WA0002Kunstwerk De Watertoren Domburg

Ook vanuit PI Torentijd in Middelburg wordt meegewerkt aan een groots Serious Request succes. Op verzoek van PI Torentijd heeft ex-gedetineerde (kunstenaar) Leon dit prachtige kunstwerk van Domburg gemaakt. Vind je…

Weekend in Roompot vakantiepark

IMG-20151204-WA0005Weekend in Roompot vakantiepark

Een weekend of midweek bij Oasis Parcs Punt-West

OASIS_DEFEen weekend of midweek bij Oasis Parcs Punt-West

Veil mee op een weekend of midweekje weg bij een van de prachtige Oasis Parcs! Biedt mee op deze prachtige prijs geschonken door

Pakket Danny Vera

IMG-20151209-WA0000Pakket Danny Vera

Door Kim Wilde gesigneerd Serious Request shirt!

Kim filmstillDoor Kim Wilde gesigneerd Serious Request shirt!

Gesigneerd Ajax shirt!

IMG-20151209-WA0007Gesigneerd Ajax shirt!

Origineel gesigneerd Vitesse shirt

Vitesse shirt veiling itemOrigineel gesigneerd Vitesse Shirt

Gesigneerde CD van Kim Wilde

Bekijk filmpje!  Gesigneerde CD Kim Wilde

Ben jij ook zo een fan? Dit is je unieke kans op een gesigneerde CD van de enige echte Kim Wilde! Peter Boone Music Productions.

YOU CAME toch ook?Kim...
</p srcset=